Home ShowBiz Romeo Veshaj zbulon ‘mallkimin’ që fshihet pas veshjeve të Donaldit
Romeo Veshaj zbulon ‘mallkimin’ që fshihet pas veshjeve të Donaldit
0

Romeo Veshaj zbulon ‘mallkimin’ që fshihet pas veshjeve të Donaldit

0
0

Big Brother jo vetëm i shtoi famën Donaldit por dhe xhinset e tij janë kthyer ndër më të komentuarat në rrjet.

Fakti që ai është shfaqur me po të njejtin stil veshje në shtëpinë vip bëri që ta imitonte e para Monika dhe me siguri shumë të tjerë jashtë.

Romeos nga ana tjetër nuk i shpëton asgjë nga shtëpia më e famshme.

Këtë herë ai ka vendosur të publikojë një video gazmore ku tregon mallkimin që mund të mbartin xhinset e Donaldit nëse dikush i vesh. Urojmë Monikën mos ta kapë ndonjë mallkim pasi i ka provuar e para.

Linku: https://www.instagram.com/p/CZKfM1-hTIN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

tags: