Home ShowBiz Një video dhe një puthje, çfarë po ndodh mes Florit dhe Libertës pas kaq vitesh
Një video dhe një puthje, çfarë po ndodh mes Florit dhe Libertës pas kaq vitesh
0

Një video dhe një puthje, çfarë po ndodh mes Florit dhe Libertës pas kaq vitesh

0
0

Një event ka bërë bashkë Flor Mumajesin dhe Liberta Spahiun.

Kantautori ka qenë duke performuar i ka dhënë një puthje nga telefoni Liberta Spahiut.

Kjo performancë na tregoi se mes tyre ka mbetur një miqësi e konsiderueshme.

Kujtojmë se Flori Mumajesi dhe Liberta kanë qenë në një lidhje 1-vjeçare disa vite më parë.

Ndërkohë që për lidhjen e tyre përflitej që në prill të vitit 2017, çifti e zyrtarizoi historinë e fshehtë në mbrëmjen e fillim janarit të vitit 2018.

Linku: https://www.instagram.com/libertaspahiu/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/libertaspahiu/?hl=en

tags: