Home ShowBiz Donaldi shfaqet në Top Channel, nuk do t’iu besohet me kë u takua
Donaldi shfaqet në Top Channel, nuk do t’iu besohet me kë u takua
0

Donaldi shfaqet në Top Channel, nuk do t’iu besohet me kë u takua

0
0

Donaldi pas mbarimit të Big Brother Vip nuk është parë më pranë zyrave të Top Channel.

Vëllezrit Veshaj kanë konfirmuar rikthimin në emisionin që iu premtua nga produksioni.

Donaldi është fotografuar në ambientet e Topit dhe i pari që e ka marrë për foto është konkurrenti i Për’Puthen.

Me siguri Donaldi ka qenë në të njejtin orar ku Bora xhiron emisionin.

Të gjitha këto rastësi të çojnë në një drejtim i cili me kohën do të konfirmohet nga vetë palët.

Linku: https://www.instagram.com/samiiberisha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/donald.veshajj/

tags: