Home ShowBiz Ndodh e papritura në Për’Puthen, Bruno dhe Alvisa zbulojnë sekretin e fortë
Ndodh e papritura në Për’Puthen, Bruno dhe Alvisa zbulojnë sekretin e fortë
0

Ndodh e papritura në Për’Puthen, Bruno dhe Alvisa zbulojnë sekretin e fortë

0
0

Bruno dhe Avisa janë rikthyer në Për’Puthen ku nuk e kanë kursyer njëri-tjetrin në përballje.

Kujtojmë se dyshja në fillim tentuan një njohje mes tyre.

Alvisa dhe Bruno pavarsisht se kan dalë çift me persona të tjerë vijojnë të ruajnë kontaktet me njëri-tjetrin.

Bruno gjatë përballjes bëri deklaratën e papritur.

Alvisa në kafe më ka thënë se do të kishte bërë zgjedhje të tjera nëse do të rikthehej dhe një herë duke nënkuptuar se do të kishte zgjedhur atë.

Kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Alvisa e cila ka refuzuar të ketë thënë një gjë të tillë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CdoJSIFFBim/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CdoJSIFFBim/

tags: