Home ShowBiz U tha që janë ndarë, ja çfarë thotë Blero për Afronën së fundmi
U tha që janë ndarë, ja çfarë thotë Blero për Afronën së fundmi
0

U tha që janë ndarë, ja çfarë thotë Blero për Afronën së fundmi

0
0

Prej ditësh në media ka qarkulluar lajmi se Afrona dhe Blero janë ndarë.

Shkak për këto lajme janë bërë heqja e fotove nga instagrami.

Së fundmi Blero ka qenë i ftuar në ‘Robi plaket kur do vetë’.

Ai ka biseduar për raportin me Afronën ku theksoi se nuk ka vend për xhelozi pasi ne e respektojmë profesionin e njëri-tjetrit që në fillim.

Nga ana tjetër Afrona ka preferuar të mos reagojë fare mbi lajmet.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=Vqu4EIH91bM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CASo5TnFYJn/

tags: