Home ShowBiz Ish konkurrenti i Për’Puthen zbulon çfarë i ndodhi Borës pas ndarjes me Donaldin
Ish konkurrenti i Për’Puthen zbulon çfarë i ndodhi Borës pas ndarjes me Donaldin
0

Ish konkurrenti i Për’Puthen zbulon çfarë i ndodhi Borës pas ndarjes me Donaldin

0
0

Ish konkurrenti i Për’Puthen, Astriti së fundmi ka qenë i ftuar në D’Night ku ka zbuluar më shumë nga eksperienca në emisionin e dashurisë.

Ai tregoi se e ka shijuar shumë këtë eksperiencë, ndër të tjera ai tregoi se pengu i jetës së tij është një idhje e cila nuk pati vijëmësi për të qenë dhe sot bashkë.

Konkurrenti nuk iu ka shpëtuar pyetjeve mbi Borën.

‘Bora është një moderatore shumë e mirë dhe kam shumë respekt të madh për të, por dua të them se këtë kohën e fundit ka qenë më mirë Bora. Para se të ishte Big Brother unë nuk kam qenë pjesë e Për’Puthen, por kam dëgjuar nga të tjerët se ka qenë në shumë stres dhe nuk i ka pasur ato emocionet e Për’Puthen si në fillim kur ka pasur një lidhje me Donaldin. Por, tani po shikoj se iu kanë rikthyer të njëjtat ndjenja.’

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=wHzu5BPxuxQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/