Home ShowBiz Nuk përmbahen më, Bora dhe Donaldi komunikojnë hapur lidhjen e tyre
Nuk përmbahen më, Bora dhe Donaldi komunikojnë hapur lidhjen e tyre
0

Nuk përmbahen më, Bora dhe Donaldi komunikojnë hapur lidhjen e tyre

0
0

Bora dhe Donaldi janë protagonistët e vitit në mediat rozë.

Dyshja pas rikthimit nuk i kursejnë komentet publike me njëri-tjetrin.

Moderatorja krahas një postimi në rrjete sociale shkruan: “Erdhi vera apo akoma?”

Përgjigjien këtë herë ia ka dhënë Donaldi publikisht.

‘Ja se erdhi, po parkon’, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke pritur në një ballkon.

Epo tani nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim pozat e tyre në rrjete sociale.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ceyu8qxNOKK/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CdCAciionGv/

 

tags: