Home ShowBiz Nuk ndalojnë deklaratat thumbuese, Donaldi i përgjigjet indirekt Triksës
Nuk ndalojnë deklaratat thumbuese, Donaldi i përgjigjet indirekt Triksës
0

Nuk ndalojnë deklaratat thumbuese, Donaldi i përgjigjet indirekt Triksës

0
0

Çdo lëvizje e Donald Veshajt është e pamundur që të mos monitorohet nga mediat.

Jeta e tij private i ka dhënë akoma më shumë jehonë në gjithë estradën.

Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit një postim ku krahas shkruan: ‘Ëëëë mirë mos e vrit mendjen’.

Kujtojmë se pak ditë më parë Triksa u shpreh se po e ndiqnin me adresa fallso, duke thumbuar Donaldin dhe Borën.

Kjo është parë si një përgjigjie indirekte nga ana e Donaldit.

Linku: https://www.instagram.com/stories/donaldveshaj/2866393901337276580/

Buimi i fotos:  https://www.instagram.com/donaldveshaj/

tags: