Home Aktualitet Ditë zie, këngëtarja e njohur shqiptare ndan lajmin e trishtë me ndjekësit
Ditë zie, këngëtarja e njohur shqiptare ndan lajmin e trishtë me ndjekësit
0

Ditë zie, këngëtarja e njohur shqiptare ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

0
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Arta Bajrami po kalon momente të vështira në familje.

Artistja ka ndaraë me ndjekësit lajmin e trishtë.

E ëma e këngëtares është ndarë nga jeta. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Arta shkrun:

‘Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi. Allahu të mëshiroftë oj Nëna ime?

Varrimi do të bëhet sot në kohën e Ikindisë tek varrezat e Arbërisë në Prishtinë”, ka shkruar Arta nëpërmjet një postimi në “Facebook” ku krahas saj ka vendosur dhe foton e të ëmës.

Linku: https://www.facebook.com/artabajrami

Burimi i fotos: unsplash.com