Home Aktualitet Lëndohet në skenë, video e incidentit të Stresit po bën xhiron e rrjetit
Lëndohet në skenë, video e incidentit të Stresit po bën xhiron e rrjetit
0

Lëndohet në skenë, video e incidentit të Stresit po bën xhiron e rrjetit

0
0

Stresi është një nga reperët më të kërkuar për koncerte gjatë sezonit veror dhe jo vetëm.

Hitet e tij ndër vite kanë bërë që audienca ta dojë  në skenë vazhdimisht.

Së fundmi reperi është ndeshur me një incident gjatë koncertit.

Teksa po futej për të performuar ai është përplasur pa dashje me një hekur i cili e ka gërvishtur në fytyrë.

Këtë moment Stresi e ka kalur me sportivitet dhe nuk ka ndaluar performancën para audiencës që po e priste.

Linku: https://www.tiktok.com/@lyricss455?referer_url=

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stresi/?hl=en

tags: