Home ShowBiz “Ta tregonte mirë qejfin Eduarti” Xhemi i nxjerr ‘të palarat’ Arbanës
“Ta tregonte mirë qejfin Eduarti” Xhemi i nxjerr ‘të palarat’ Arbanës
0

“Ta tregonte mirë qejfin Eduarti” Xhemi i nxjerr ‘të palarat’ Arbanës

0
0

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani prej vitesh gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë.

Moderatoret shfaqen shpeshherë pranë njëra-tjetrës, madje në daljet e tyre ato nuk i kursejnë shakatë.

Së fundmi Xhemi ka postuar në Instastory disa video shihet e shoqëruar nga Arbana, e cila duket të jetë tepër e gëzuar me veshjen e saj.

Ajo dëgjohet në video teksa i bënë një kërkesë Xhemit për foto pasi sipas saj ishte veshur bukur.

Mirëpo Xhemi nuk e lë me aq.

Në videon pasuese vëmendjen e merr menjëherë shkrimi i saj, i cili e bën situatën më tepër komike.

“30 min para se ta tregonte qejfin Eduarti se si ishe veshur”, shkruan Xhemi duke e shoqëruar me figura të qeshurash.

Linku: https://www.instagram.com/stories/xhemishehu_/2898817988500625562/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLtlpdXAoYs/?utm_source=ig_web_copy_link