Home ShowBiz Blero i përgjigjet ‘flakë për flakë’ thumbave të Afronës
Blero i përgjigjet ‘flakë për flakë’ thumbave të Afronës
0

Blero i përgjigjet ‘flakë për flakë’ thumbave të Afronës

0
0

Blero dhe Afrona kanë vendosur t’i përgjigjen njëri-tjetrit me postime thumbuese në rrjete sociale pas ndarjes.

Pas deklaratës indireket që Afrona i bëri pak më parë duke thënë se ka humbur shumë kohë me gjëra që s’ia vjejnë ka reaguar Blero.

Me një postim në rrjete sociale ai shkruan:

‘Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë.’

Linku: https://www.instagram.com/stories/bleromuharremi/2903379255556200883/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

tags: