Home ShowBiz Në gjendje të rënduar psikologjike, Pete bën daljen e parë pas ndarjes nga Kim
Në gjendje të rënduar psikologjike, Pete bën daljen e parë pas ndarjes nga Kim
0

Në gjendje të rënduar psikologjike, Pete bën daljen e parë pas ndarjes nga Kim

0
0

Ndarja e Pete nga Kim ka qenë një nga më të komentuarat në rrjet.

Reagimi i West i dha akoma më shumë jehonë krisjes së tyre.

West e konsideroi Pete të vdekur në rrjete dhe kjo ishte një tallje super e rëndë për të.

Pete e ka përjetuar shmë keq këtë moment dhe ka filluar terapi për kujdesin psikologjik.

Ai ka bërë daljen e parë pas ndarjes.

Pete Davidson u fotografua duke buzëqeshur lehtë dhe me gishtin e madh lart si për të treguar që është më mirë.

Linku: https://pagesix.com/2022/08/12/pete-davidson-gives-a-thumbs-up-after-kim-kardashian-split/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/Cf43vt6viUG/

tags: