Home ShowBiz E preferuara e kopertinave, Oriola Marashi ndan suksesin në rrjet
E preferuara e kopertinave, Oriola Marashi ndan suksesin në rrjet
0

E preferuara e kopertinave, Oriola Marashi ndan suksesin në rrjet

0
0

Oriala Marashi është një nga modelet më të njohura të estradës.

Oriolën e shohim shpeshherë aktive në rrjete soiale, ku nuk ngurron të ndajë detaje nga jeta private dhe sukseset profesionale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram të disa kopertinave  realizuar muajin e fundit si shqiptare ashtu edhe të huaja.

“Nuk mund ta besoj që jam duke jetuar ëndrrën time. 12 revista të muajit gusht ku ka dal kjo vajzë shqiptare. Ndihem mirënjohëse dhe falenderuese”- u shpreh ajo.

Kujtojmë këtu se së fundmi modelja është bërë imazh i markave të njohura ndërkombëtare, ndër tyre edhe marka Guess.

Linku: https://www.instagram.com/stories/oriolamarashi/2903134721190821876/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CeHPffgLL6f/