Home ShowBiz Video e Ledrit dhe Dua Lipës pushton rrjetin pas ‘Sunny Hill Kosova’
Video e Ledrit dhe Dua Lipës pushton rrjetin pas ‘Sunny Hill Kosova’
0

Video e Ledrit dhe Dua Lipës pushton rrjetin pas ‘Sunny Hill Kosova’

0
0

Ledri dhe Dua janë një nga dyshet më të suksesshme në aspektin profesional.

Vite më parë Ledri dhe Dua kanë pasur një histori dashurie së bashku.

Sot ata kanë mbetur miq mjaft të mirë me njëri-tjetrin.

Në ‘Sunny Hill Kosova’ janë shfaqur duke u argëtuar.

Një video e fundit po bën xhiron e rrjetit.

Ledri dhe Dua shfaqen duke u përqafuar në mes të turmës.

Linku: https://www.instagram.com/ledrivula/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ledrivula/?hl=en

https://www.instagram.com/dualipa/?hl=en

tags: