Home ShowBiz Melisa Lleshi në një lidhje të re? Detaji që ngriti dyshimet
Melisa Lleshi në një lidhje të re? Detaji që ngriti dyshimet
0

Melisa Lleshi në një lidhje të re? Detaji që ngriti dyshimet

0
0

Melisa Lleshi është një nga vajzat më të zhurmshme të showbizit.

Pas ndarjes nga Andi, ajo ka vendosur të shfaqet e rezervuar rreth jetës private duke mos dhënë shumë shpjegime.

Së fundmi një detaj i postuar nga Melisa ka ngritur dyshimet në rrejt për jetë e saj private.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video të një buqete me trëndafila, ku në videot pasuese shaqej tepër e lumtur dhe e buzëqeshur.

Edhe pse nuk ka shpjeguar më tej ndjekësit kanë haluduar se ish konkurrentja e Për’puthen mund të ketë filluar një marrëdhënie të re dhe është duke e mbajtur private.

Linku: https://www.instagram.com/stories/melisalleshi111/2915686772003251420/

Burmi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cgy22KRjUjo/