Home ShowBiz Nuk u panë në fotot që po qarkullojnë, a ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë
Nuk u panë në fotot që po qarkullojnë, a ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë
0

Nuk u panë në fotot që po qarkullojnë, a ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë

0
0

Kanë kaluar disa ditë nga kurorëzimi i dashurisë së Arminës dhe Shkëlzenit dhe ndjekësit vijojnë të jenë kurioz për detajet.

Në një bashkëbisedim të fundit me ndjekësit ajo ka treguar një tjetër detaj.

Dikush e pyeti a kanë qenë në dasmë fëmijët e Shkëlzenit.

‘Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne’- shkruan Armina Mevlai.

Linku: https://www.instagram.com/stories/armina_mevlani/2939556785397601737/

Burrimi i fotos: https://www.instagram.com/armina_mevlani/