Home Lifestyle Horoskopi ditor, 3 tetor 2022
Horoskopi ditor, 3 tetor 2022
0

Horoskopi ditor, 3 tetor 2022

0
0

Dashi

Java do jetë e mrekullueshme për dashurinë pasi Afërdita nuk do jetë më e kundërta: për beqarët periudha është e mrekullueshme për të përjetuar aventura pasionante. Financat menaxhojini gjithmonë me kujdes.

Demi

Në orët në vijim do ta keni Venusin në kundërshtim, gjë që do ju sjellë dyshime dhe hezitime. Për sa i përket punës, pritet një periudhë qetësie absolute. Një shpenzim që do të përballeni do të shqetësojë shtëpinë.

Binjakët

Për sa i përket punës, gjërat po shkojnë mirë dhe brenda muajit të ardhshëm do të jenë edhe më mirë. Jeni në një periudhë pasionante, por gjithsesi është një moment force. Mundohuni të mos largoheni shumë nga partneri juaj.

Gaforrja

Ditë interesante sidomos për beqarët që mund të surprizohen nga një takim i veçantë. Çiftet për një kohë të gjatë mund të fillojnë të ndërtojnë diçka serioze. Sa i përket punës, një mundësi e mirë po vjen.

Luani

Këtë javë do i kushtoni pak kohë dashurisë. Çiftet do duhet të zgjidhin problemet dhe disa dyshime. Për sa i përket punës, ne duhet të vëmë fytyrën më të mirë në një situatë të keqe.

Virgjëresha

Ditë e mrekullueshme sidomos në dashuri. Ata që kanë jetuar një histori të vështirë duhet të vazhdojnë, ndërsa për ata në çift, kjo periudhë ndihmon për të bërë zgjedhje.

Peshorja

Mund të keni disa vështirësi në dashuri: çiftet duhet të zgjidhin problemet e lindura në dy muajt e fundit. Mos e teproni me angazhimet tuaja të punës.

Akrepi

Një javë interesante nën flamurin e Venusit do të nisë. Një miqësi e thjeshtë mund të bëhet diçka më shumë. Për çiftet është koha e duhur për të rikuperuar një boshllëk. Sa i përket punës, priten lajme të mira.

Shigjetari

Kushtojini vëmendje dashurive që janë shumë të largëta ose të paarritshme pasi mund të jeni të pavendosur mes dy historive midis së shkuarës dhe së tashmes. Kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Bricjapi

Po fillon një periudhë reflektimi dhe jo veprimi, në të cilën është e mundur të thirremi për të zgjedhur midis dy historive. Çiftet duhet të gjejnë qetësinë. Për sa i përket punës, rritet përgjegjësia dhe dëshira për t’u përfshirë.

Ujori

Tensione për beqarët këtë javë, ndërkohë që çiftet mund të gjejnë paqe mendore: marrëdhëniet e rrezikuara janë keq. Mos u shqetëso, gjithçka kalon.

Peshqit

Afërdita mund të sjellë dashuri të madhe ndërsa çiftet në krizë mund të kompensojnë terrenin e humbur. Sa i përket punës, mund të ketë shumë kënaqësi gjatë rrugës.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-lunedi-3-ottobre-2022/

Burimi i fotos:pexele.com

tags: