Home Lifestyle Parashikimi i motit, 3 tetor 2022
Parashikimi i motit, 3 tetor 2022
0

Parashikimi i motit, 3 tetor 2022

0
0

Dita do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qëndrueshme.

Këto do të sjellin mot me diell e vranësira.

Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit në shumë lugina. Ditën e hënë në verilindje e lindje të vendit do të krijohen kushtet për reshje të përkohshme shiu.

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 2 dhe 3 ballë.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos:unsplash.com

tags: