Home ShowBiz “A flet me Donaldin?” Ardit Çuni sqaron raportin me aktorin
“A flet me Donaldin?” Ardit Çuni sqaron raportin me aktorin
0

“A flet me Donaldin?” Ardit Çuni sqaron raportin me aktorin

0
0

Këngëtari i njohur, Ardit Çuni, ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit.

Mes shumë pyetjesh kurioziteti ka qënë edhe për raportin që ka këngëtari me aktorin, Donald Veshaj.

Pas përfundmit të eksperiencës së tij në Big Brother dhe më tej këngëtari ka bërë disa deklarata të forta kundër aktorit dhe marrëdhënies së tij me Tirksën.

Mirëpo mesa duket raportet e tyre janë përmirësuar.

Kjo është vënë re nga përgjigjia e Arditit.

“Flet ne Donaldin, se me Borën e dim që po”, shkruan një nga ndjekësit e tij.

“Pse kur nuk kam folur?”, është përgjigjur këngëtari duke e shoqëruar përgjigjen me disa figura të qeshura.

ardit cuni

Linku: https://www.instagram.com/stories/arditcuni/2941711611527595970/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CXT92-IrHbL/?utm_source=ig_web_copy_link