Home ShowBiz Gashi feston ditëlindjen, prindërit e tij nuk kursehen me dhuratën luksoze
Gashi feston ditëlindjen, prindërit e tij nuk kursehen me dhuratën luksoze
0

Gashi feston ditëlindjen, prindërit e tij nuk kursehen me dhuratën luksoze

0
0

Reperi i njohur, Gashi, sot feston ditëlindjen.

Për të nuk kanë munguar urimet nga kolegë, miq dhe familjar.

Mes të tjerash këngëtari ka marrë dhe një dhuratë speciale nga prindërit e tij.

Ata nuk janë kursyer me dhuratën luksoze për të birin.

Gashi ka ndarë me ndjekësit një foto nga vetura luksoze.

Linku: https://www.instagram.com/stories/gashi/2941349074546048190/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CjSw7nNu9nT/?utm_source=ig_web_copy_link