Home ShowBiz E motra e nxjerr zbuluar, Megi Pojani feston së bashku me Endri Çekiçin
E motra e nxjerr zbuluar, Megi Pojani feston së bashku me Endri Çekiçin
0

E motra e nxjerr zbuluar, Megi Pojani feston së bashku me Endri Çekiçin

0
0

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë një nga dyshet më të përfolura.

Çifti po përflitet prej kohësh për një romancë të mundshme, por të dy nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht.

Mbrëmjen e djeshme, futbollisti festoi 26- vjetorin e lindjes dhe mesa duket paska qënë edhe Megi prezent.

Këtë gjë e ka zbuluar motra e Megit, Ina, e cila ka ndarë një video nga një vile private, ku shihet se është i njëjti ambient me fotot që ka postuar edhe Çekiçi.

Linku: https://www.instagram.com/stories/inapojani/2978118286370540129/

https://www.instagram.com/stories/endricekici88/2978097754236971483/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CErTyaZllaj/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/CdnrqITqM_T/?utm_source=ig_web_copy_link