Home ShowBiz Dafina Zeqiri thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje nga DJ Geek
Dafina Zeqiri thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje nga DJ Geek
0

Dafina Zeqiri thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje nga DJ Geek

0
0

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pak ditë më parë ngritën dyshimet për një krizë në romancën e tyre.

Shkak për aludimet u bë heqja e fotove në rrjete sociale.

Dyshja madje nuk ndiqnin më as njëri-tjetrin.

Pas zhurmës mediatike Dafina ka vendosur të reagojë me disa pastime në rrjete sociale.

Këngëtarja ka ndarë disa pamje nga koncerti i saj i fundit ku shfaqet përkrah DJ Geek.

Kaq ka mjaftuar për ti dhënë fund aludimeve që ndjekësit krijuan.

Linku: https://www.instagram.com/stories/dafina.zeqiri/3060867464148745109/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

tags: