Home ShowBiz Emocione të forta për Luizin, familjarët e surprizojnë nga SHBA
Emocione të forta për Luizin, familjarët e surprizojnë nga SHBA
0

Emocione të forta për Luizin, familjarët e surprizojnë nga SHBA

0
0

Luizi mbrëmjen e sotme ka marrë një surprizë emocionuese.

Mbesat i kanë dërguar një videomesazh së bashku me të motrën.

Ata e kanë mbeshtetur rrugëtimin e tij dhe i kanë dërguar shumë përqafime nga larg.

Më pas ai është surprizuar nga burri i motrës Sokoli.

Ai kishte ardhur enkas nga SHBA për ta takuar.

Sokoli i tha se i pëlqen loja e tij dhe të vazhdojë kështu.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cp7LDMjMXAL/

tags: