Home ShowBiz Kate Middleton dhe William drejt divorcit, dyshimet e fundit çmendin rrjetin
Kate Middleton dhe William drejt divorcit, dyshimet e fundit çmendin rrjetin
0

Kate Middleton dhe William drejt divorcit, dyshimet e fundit çmendin rrjetin

0
0

Kate Middleton thuhet se është duke zgjidhur detajet e fundit për të zyrtarizuar divorcin e saj nga Princi William. Çifti mbretëror do të ndahej deri në maj dhe sipas burimeve pranë familjes mbretërore, kjo situatë po bën bujë brenda Pallatit Buckingham.

William supozohet se ka pasur një lidhje me Rose Hanbury, një modele britanike, që nga viti 2019. Megjithatë, kjo nuk dihej nga publiku deri kohët e fundit kur u zbuluan një sërë fotosh kompromentuese.

Burime pranël tyre thonë se Kate Middleton dëshmon se është në krizë martesore me Princin William.

Duket se situata nuk po përmirësohet dhe Middleton dëshiron të njoftojë divorcin e saj në maj. Sipas mediave britanike, princesha do të bëjë një lëvizje të guximshme dhe do ta zyrtarizojë divorcin një ditë para kurorëzimit të mbretit Charles III dhe do ta lërë plotësisht në hije ngjarjen.

Edhe pse ende asgjë nuk është konfirmuar dhe përflitet shumë, duket se lidhja e çiftit mbretëror është në krizë. Kate u largua nga Bucking Palace dhe u transferua në një shtëpi të vogël me fëmijët e saj për të shmangur William. Ata të dy po përpiqen të qëndrojnë larg njëri-tjetrit dhe shihen bashkë vetëm kur duhet të përmbushin detyrën e tyre si mbretër.

Linku: https://www.musicmundial.com/en/2023/03/12/kate-middleton-formalizes-her-divorce-with-prince-william-and-leaves-buckingham-palace/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/explore/tags/katemeddlton/

tags: