Home ShowBiz Habit Diola, fton ish-burrin dhe partneren e tij me pushime së bashku
Habit Diola, fton ish-burrin dhe partneren e tij me pushime së bashku
0

Habit Diola, fton ish-burrin dhe partneren e tij me pushime së bashku

0
0

Diola dhe pas dalljes nga shtëpia vip mbetet një nga emrat më të komentuar në titujt rozë.

Në daljen e saj të fundit ltek Glamour Zone ajo përsëri ka bërë zhurmë në rrjet.

E pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, nëse ka inate dhe keqkuptime mes saj dhe partneres së re të ish-bashkëshortit, Diola tha:

‘Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendjehapur’.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=6X9SMi06D-o&t=942s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CpqDYJutOiy/

tags: