Home ShowBiz Pamjet nga ditëlindja e saj zbulojnë të dashurin e Efit
Pamjet nga ditëlindja e saj zbulojnë të dashurin e Efit
0

Pamjet nga ditëlindja e saj zbulojnë të dashurin e Efit

0
0

Efi pak ditë më parë festoi 28 vjetorin e lindjes.

Festa e kuruar në detaje bëri bashkë miqtë dhe të afërmit e saj.

Efi gjatë qëndrimit në shtëpinë vip u shpreh se ka lënë një lidhje jashtë.

Megjithatë ajo vendosi të mos zbulonte detaje mbi raportin e tyre.

Ditëlindja e saj ka zbuluar pamjet e para nga romanca e tyre e fshehtë.

Në një moment gjatë ditëlindjes Efi shfaqet duke u përqafuar me të dashurin.

Linku: https://www.instagram.com/efi.dhedhes/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/efi.dhedhes/

tags: