Home ShowBiz Nita hap Kutinë e Pandorës, përballje titanësh në nominim
Nita hap Kutinë e Pandorës, përballje titanësh në nominim
0

Nita hap Kutinë e Pandorës, përballje titanësh në nominim

0
0

Nita mbrëmjen e sotme është përballur me Kutinë e Pandorës.

‘Vëllai i Madh të jep mundësinë të takosh miken tënde të ngushtë që të pret në oborr,’- thuhej në zarfin e bardhë.

Në zarfin e zi është dënim për pjesën tjetër të banorëve.

Dy çifte do të dërgohen në televotim. Publiku do të zgjedhë çiftin më pak të pëlqyer dhe pikërisht ky çift do të shkojë kokë më kokë për njëri-tjetrin.

Qetsori-Kristi dhe Olta-Kiara.

Njëra prej çifteve do të përballen në nominim kokë më kokë.

Kjo zgjedhje ka kapur në befasi banorët.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cp8YeOloelQ/

tags: