Home Lifestyle Horoskopi ditor, 28 mars 2023
Horoskopi ditor, 28 mars 2023
0

Horoskopi ditor, 28 mars 2023

0
0

Dashi

Fundi i muajit sjell pozitivitet dhe energji të reja në dashuri. Për sa i përket punës, mund të jeni pak të dyshimtë për hapat e ardhshëm. Mundohuni të kuptoni se cilën rrugë duhet të ndiqni nëse nuk doni të bëni gabime të mëdha.

Demi

Në dashuri vjen një dozë e mirë energjie që duhet shfrytëzuar në maksimum. Për sa i përket punës, është mirë që punët e papërfunduara t’i shtyni për javën e ardhshme.

Binjakët

Në dashuri duhet të përpiqeni të diskutoni ballë për ballë me partnerin për t’u sqaruar. Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur por jeni të përkushtuar për të planifikuar një të ardhme të re.

Gaforrja

Në dashuri duhet të keni durim. Megjithatë, sa i përket punës, yjet ndihmojnë edhe nëse mund të lindin grindje apo keqkuptime në zyrë.

Luani

Në dashuri duhet të jetoni emocionet në maksimum dhe të mësoni nga gabimet e së kaluarës. Në punë është më mirë të mos prisni përgjigje të menjëhershme, por të jeni të duruar.

Virgjëresha

Në dashuri duhet maturi, sidomos në këtë ditë. Në punë, kini kujdes. Merrni gjërat në mënyrë më diplomatike.

Peshorja

Kthehet pak qetësi në dashuri dhe gjithashtu mundësia për të takuar dikë të ri. Në punë është një ditë e mirë plot energji. Shfrytëzojeni sa më shumë për të treguar se nga çfarë jeni krijuar dhe për të marrë kënaqësi të madhe.

Akrepi

Në dashuri favorizohen marrëdhënie të qëndrueshme që mund të hedhin themelet për një të ardhme rozë. Në punë është Jupiteri që i jep dorën për t’u rikuperuar.

Shigjetari

Dita është ideale për emocione, mos i nënvlerësoni njohjet e reja. Ndoshta dikush i takuar tani mund të dalë i veçantë, madje edhe shpirti binjak i shumëpritur dhe i ëndërruar. Ka ndryshime në punë. Mos u ngatërroni.

Bricjapi

Në dashuri, fundi i muajit është shumë interesant, ndaj lërini emocionet tuaja. Në punë, ka shumë gjëra për të menaxhuar, por përpiquni të ndani kohën tuaj. Ju duhet të jeni me njerëzit e dashur, të shijoni pak relaksim dhe të bëni gjërat që dëshironi.

Ujori

Në dashuri, është më mirë të mos rrezikoni të zgjasni më shumë sesa duhet. Sa i përket punës, megjithatë, po vijnë përgjigjet dhe konfirmimet që i keni pritur prej kohësh.

Peshqit

Në dashuri, hëna është në anën tuaj dhe ofron emocione për t’u përjetuar në maksimum. Në punë do të keni fat në bashkëpunimet e reja, por ju duhet të jeni ata që do të vendosni oraret dhe ndërrimet. Vetëm kështu mund të ketë hierarki dhe seriozitet.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-martedi-28-marzo-2023/

Burimi i fotos: freepik.com