Home ShowBiz Nëse ua kërkojnë familjarët këto dy personazhe do të dalin nga Big Brother Vip
Nëse ua kërkojnë familjarët këto dy personazhe do të dalin nga Big Brother Vip
0

Nëse ua kërkojnë familjarët këto dy personazhe do të dalin nga Big Brother Vip

0
0

Big Brother Vip pas atentatit ndaj Top Channel ku mbeti i vrarë në vend roja i sigurisë iu ka dhënë mundësi konkurrentëve të vendosin vetë nëse duan ta vazhdojnë rrugëtimin apo jo.

Nëse ata nuk ndihen të sigurtë mund ta ndërpresin garën.

Ata kanë zhvilluar disa diskutime rreth kësaj teme.

Fotini dhe Keisi u shprehën se nëse familjarët e tyre dëshirojnë që ata të dalin nga shtëpi, atëherë ata do dalin.

Megjithatë mbetet për tu parë në vijim se çfarë do të vendosin banorët për rrugëtimin e tyre në shtëpinë vip.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/