Home ShowBiz “Jeton në një botë më vete” nuk mbarojnë kritikat e ashpra për Georgina Rodriguez
“Jeton në një botë më vete” nuk mbarojnë kritikat e ashpra për Georgina Rodriguez
0

“Jeton në një botë më vete” nuk mbarojnë kritikat e ashpra për Georgina Rodriguez

0
0

Georgina Rodriguez ka përfituar nga turneu në Spanjë për të promovuar sezonin e dytë të dokumentarit të saj në Netflix, ‘Unë jam Georgina’.

Partnerja e Cristiano Ronaldos ishte në emisionin ‘El Hormiguero’ ku bëri disa komente interesante për jetën e saj të re me familjen në një vend si Arabia Saudite.

Kalimi i Ronaldos te Al-Nassr në merkaton e janarit paralajmëroi se familja e tij duhej të transferohej në Mbretërinë e Arabisë Saudite.

Megjithatë, 29-vjeçarja nuk ka kaluar edhe aq mirë në Spanjë pasi është sulmuar nga disa programe në vendin European. Sulmet erdhën si shkak për stilin e saj të jetesës dhe për këtë reality show që nuk tregon realitetin e vërtetë të jetës së saj.

“Ajo jeton në një botë të ndarë dhe i mungon shumë informacioni për jetën në përgjithësi”, ishin fjalët e gazetares spanjolle Emma Garcia në programin “Fiesta” të Telecinco.

Garcia ishte mjaft e ashpër në komentet e saj ndaj Georginës në një program të transmetuar të dielën dhe që ka një audiencë të madhe.

“Këto deklarata janë të pavend, realiteti është realitet. Mendoj se është injorancë në përgjithësi. Për mua është injorancë dhe mungesë informacioni. Ajo nuk ka nevojë”, shtoi drejtuesi i atij programi.

Muajt e fundit kanë parë një rritje të pandalshme në karrierën e Georgina Rodriguez.

Nga partnerja e Cristiano Ronaldos, ajo është bërë një grua me ndjekës të shumtë në rrjetet e saj sociale për të gjitha aktivitetet e saj të rëndësishme.

Jeta e saj në Arabinë Saudite po i jep asaj shumë për të folur, diçka që është konfirmuar me reality show-n Netflix që po gjeneron shumë shikues.

Georgina ka njerëz që e mbështesin dhe e admirojnë, por ka edhe të tjerë që e kritikojnë, siç ka ndodhur me këtë program në Spanjë.

Linku: https://www.marca.com/en/lifestyle/celebrities/2023/03/27/6421bc6646163ff4908b45c2.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CqQmizBocZO/?utm_source=ig_web_copy_link