Home ShowBiz Nga njohja me Jorin deri tek opinioni për lojën e saj në BBV, flet Beniada Nishani
Nga njohja me Jorin deri tek opinioni për lojën e saj në BBV, flet Beniada Nishani
0

Nga njohja me Jorin deri tek opinioni për lojën e saj në BBV, flet Beniada Nishani

0
0

Që në nisjen e eksperiencës së saj në “Big Big Brother”, Jori Delli ka tërhequr jo pak vëmendjen e pubikut me sjelljen e saj.

Madje shpeshherë modelja është krahasuar me Beniadën dhe fillimisht loja e saj është dukur e njëjtë me të ish-banores.

Për këtë ka folur së fundmi edhe vetë Beni, e cila ka treguar gihahstu edhe se si e ka njohur Jorin.

“Ne jemi njohur në Milano me shoqëri të përbashkët, kemi pasur një kasting për një program sportiv dhe në këtë kasting na morën të dyja edhe mua edhe Jorin. Ishin shumë vajza nga Milano, pastaj unë nuk pata mundësi ta vazhdoja këtë program që quhet “Procesi Sportiv”, Jori e vazhdoi dhe i eci.

Jori është një vajzë shumë solare dhe gjëja e parë që na ka pëlqyer është energjia e saj dhe mbi të gjitha ndryshe nga vajzat që unë kam njohur në Milano, nuk është mëndjemadhe”.

Ndërsa për sa i përketë krahasmit të saj me Jorin, Beniada është shprehur se Jori ka dhënë një tjetër energji brenda shtëpisë së famshme.

E kam parë që shumë veta e krahasojnë me mua, Jori është si çun haram, edhe në Itali bën më shumë shoqëri me çuna, shikon sportin, dëgjon muzikë rep. Unë kam parë sa ka hyrë në shtëpi, ka dhënë një energji tjetër, është shumë vetvetja. I kam thënë përpara se të hynte Jori kujdes se ta shohësh nga jashtë dhe ta përjetosh brenda për mendimin tim janë dy gjëra të ndryshme dhe e përgatita për disa raste si mund të bëheshin vaki.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=renq_fvMANs

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CpGAzmENP0o/?utm_source=ig_web_copy_link