Home Lifestyle Horoskopi ditor, 23 maj 2023
Horoskopi ditor, 23 maj 2023
0

Horoskopi ditor, 23 maj 2023

0
0

Dashi

Në dashuri, dëshira për t’u përfshirë është e madhe dhe duhet të përfitoni nga kjo periudhë për të lënë veten dhe të deklaroni ndjenjat tuaja. Në punë, vini bast gjithçka për të qenë diplomatë dhe ndërmjetësues.

Demi

Kjo është koha e duhur për të dashuruar dhe për ta lënë veten të dashuroheni. Në punë, nëse ka pasur krizë, duhet kapërcyer me përkushtim dhe vendosmëri.

Binjakët

Në dashuri, për fat të keq, jeni larg partnerit dhe kjo gjë po ndikon negativisht në marrëdhënien tuaj. Në punë është një moment qetësie dhe force. Ju mund t’i tregoni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.

Gaforrja

Më në fund keni filluar të shihni dritën në dashuri dhe kjo fundjavë do t’ju japë mundësinë të përjetoni emocione të mëdha. Në punë duhet të vendosni limite dhe të pohoni më shumë veten. Dikush do të përpiqet t’ju pengojë, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Luani

Dashuria vazhdon në mënyrën më të mirë dhe nëse jeni beqarë do keni mundësi të takoni dikë të veçantë. Në punë duhet të përkulni kokën dhe të vazhdoni pavarësisht gjithçkaje. Lajmi është afër.

Virgjëresha

Me hënën përballë duhet të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët. Mund të ketë një ndryshim të mirë në punë, jini gati. Ju jeni diplomatë të mëdhenj dhe ky është një bekim i vërtetë.

Peshorja

Më mirë do të ishte të ruani qetësinë në dashuri, sepse planetët shkaktojnë disa turbullira në çift. Në punë po kaloni një moment të vështirë. Rezultatet nuk duket se do të vijnë kurrë, por duhet të jeni të durueshëm.

Akrepi

Parajsa flet për lajme të mëdha në dashuri, por kini kujdes që të mos bëni gjithmonë të njëjtat gabime. Në punë duhet të ruani qetësinë dhe të jetoni gjithçka me qetësi.

Shigjetari

Kujdes në dashuri mos u ekspozoni shumë sepse mund të mos merrni përgjigjen e dëshiruar nga i dashuri juaj. Në punë jeni pak në dyshim, por shumë shpejt do të gjeni përgjigjet e duhura.

Bricjapi

Në dashuri duhet të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht nëse jeni të pavendosur mes dy personave. Megjithatë, duke filluar nga kjo e shtunë, do të kemi ide më të qarta. Në punë është më mirë të mos keni frikë. Hekuri rrihet sa është i nxehtë.

Ujori

Në dashuri do ketë një mënyrë për të përjetuar momente të bukura edhe nëse mund të jeni pak më të diskutueshëm se zakonisht. Një takim i rëndësishëm mund të mungojë në punë, por do të ketë një mënyrë për ta riplanifikuar.

Peshqit

Hëna është në anën tuaj, kështu që mos kini frikë t’i besoni. Në punë duhet të bëni kujdes me paratë por nga fundi i muajit do të ketë një rikuperim të mirë. Do të dini të arrini gjëra të mëdha dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë. Me pak fjalë, kini besim në cilësitë tuaja.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-martedi-23-maggio-2023/

Burimi i fotos: freepik.com