Home ShowBiz A do të kemi dasmë këtë verë, Sara Hoxha shuan kuriozitetin e ndjekësve
A do të kemi dasmë këtë verë, Sara Hoxha shuan kuriozitetin e ndjekësve
0

A do të kemi dasmë këtë verë, Sara Hoxha shuan kuriozitetin e ndjekësve

0
0

Sara Hoxha prej kohësh është folur se do të kurorëzojë dashurinë me Ledrin këtë verë.

Megjithatë Sara ka konfirmuar se nuk do të ketë dasmë.

‘E pyetur nëse do ketë dasmë këtë vit, influecerja e mohoi duke thënë se nuk kanë asnjë plan. Jo. Nuk është e vërtetë nuk do martohemi këtë vit. Nuk kemi asnjë plan’- u përgjigj Sara.’

Këtë verë shumë çifte do të kurorëzojnë dashurinë. Arbana Osmani dhe Eduarti po merren me detajet e përgatitjeve.

Po ashtru Klea dhe Elgiti do të kemi mundësinë ti shikojmë në altar dhe prej kohësh çifti kanë filluar punën për ta bërë të paharruar këtë moment.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=ZRhpxjRdn9Y&t=442s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CmFOEd8rPqx

tags: