Home ShowBiz Kjo nuk pritej prej tij, Bledi Mane habit me komentin për moderatoren e njohur shqiptare
Kjo nuk pritej prej tij, Bledi Mane habit me komentin për moderatoren e njohur shqiptare
0

Kjo nuk pritej prej tij, Bledi Mane habit me komentin për moderatoren e njohur shqiptare

0
0

Gazetari Bledi Mane është i njohur për komentet dhe opinionet e tij paksa thumbuese për shumë nga personazhet e njohura.

Ai u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e tij në formatin e njohur “Big Brother VIP”.

Shpesh herë gazetari e ka përmendur moderatoren e njohur, Bora Zemani duke e cilësuar atë si një moderatore të zonja dhe se shumë mundohen të ndjekin udhën e saj.

Së fundmi Bledi ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto me të, teksa shkruan:

“Borën e duam në çdo stinë!”.

Linku: https://www.instagram.com/p/CsqBwGFtrW5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CqNSK-kNrnM/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==