Home ShowBiz Momente romatike mes çiftit Vula, Sara ngjitet në skenë
Momente romatike mes çiftit Vula, Sara ngjitet në skenë
0

Momente romatike mes çiftit Vula, Sara ngjitet në skenë

0
0

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është shfaqure mbëmjen e djeshme gjatë një koncerti me Ledri Vulën duke këryer.

Ata janë shfaur mjaft romatik dhe tl dashuruar me njeri-tjetrin. Ledri po këndonte një këngë ndërsa Sara i afrohej duke kërcyer.

Kujtojmë se Hixha ka qenë një ndër konkurrentet e “Dancing With the Stars”. Blogerja ka performuar për herë të parë në skenë duke dhuruar një spektakël të vërtetë. Sara erdhi me një chacha së bashku me partnerin e saj në kërcim dhe i mahniti si jurinë ashtu dhe publikun me performancën e saj.

Burimi: https://www.instagram.com/p/CsrDzs7I3Wd/