Home ShowBiz Si përfundoj lidhja me Sarën? Ledri Vula reagon kështu përballë pyetjes
Si përfundoj lidhja me Sarën? Ledri Vula reagon kështu përballë pyetjes
0

Si përfundoj lidhja me Sarën? Ledri Vula reagon kështu përballë pyetjes

0
0

Ledri dhe Sara që nga momenti i lajmeve të ndarjes kanë qëndruar super hermetik në lidhje me këtë histori.

Në daljen e tij të fundit për ‘Nacionale’ reperi Ledri është përballur me disa pyetje pikante për raportin me Sarën dhe ndarjen.

I pyetur nga gazetari se si përfundoj lidhja me Sarën, ai u shpreh se nuk dëshiron të flasë për këtë çështje.

“Jo nuk do tregoj se pse jam ndarë”- tha ai.

Ai tregoi se ka pasur 6 vite diferëncë me Sarën dhe theksoi se kur vajza është me të ëmën ndihet rehat sepse sado që të jetë me njerëz të tjerë kur është me njërin nga prindërit është më rehat.

A ka kontakt akoma me Sarën?

Ledri ka refuzuar të përgjigjet dhe në këtë pyetje.

Kujtojmë që disa muaj më parë Sara Hoxha dhe Ledri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë 3 -vjeçare, PoemBlu.

Linku:https://www.youtube.com/watch?v=ESgV7Ihk2dg

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/sarahoxha/tagged/

tags: