Home ShowBiz Mes urimeve të shumta Ledri Vula feston 38 vjetorin e lindjes
Mes urimeve të shumta Ledri Vula feston 38 vjetorin e lindjes
0

Mes urimeve të shumta Ledri Vula feston 38 vjetorin e lindjes

0
0

Në familjen e Ledri Vulës sot ka vend për festë.

Reperi feston sot 38 vjetorin e lindjes.

Ky përvjetor e ka gjetur super të realizuar në aspektin profesional por me shumë zhurmë në atë sentimental.

Ndarja nga Sara ka qenë një nga lajmet më të bujshme të estradës gjatë kësaj periudhe dyshja kanë preferuar të mos e zbulojnë arsyen e ndarjes.

Dyshja kanë një vajzë së bashku e cila quhet Poem.

Urimet për Ledrin nuk kanë munguar nga miqtë dhe të afërmit të cilët janë kujdesur për t’ia bërë këtë moment akoma më të këndshëm.

Linku:https://www.instagram.com/ledrivula/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/ledrivula/

tags: