Home ShowBiz Dhurata Dora nuk pyet për dimrin, këngëtarja pozon gjysmë e zhveshur në mes të të ftohtit
Dhurata Dora nuk pyet për dimrin, këngëtarja pozon gjysmë e zhveshur në mes të të ftohtit
0

Dhurata Dora nuk pyet për dimrin, këngëtarja pozon gjysmë e zhveshur në mes të të ftohtit

0
0

Dhurata Dora është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo ka sjellë disa hite që janë shndërruar në një sukses të vërtetë në shumë pak kohë, duke e bërë këngëtaren edhe më të famshme.

Dhurata dallon gjithashtu edhe për tiparet e saj karakteristike, ndërsa e shohim vazhdimisht aktive edhe në rrjetet sociale me foto e video të ndryshme.

Këtë herë këngëtarja ka vendosur të sfidojë të ftohtin e dimrit dhe ka pozuar me një bluze të shkurtër bust që mbulon vetëm pjesën e gjoksit.

Krahas fotos këngëtarja shkruan: “Çdo të thuash që është dimër?”, çka nënkupton se ajo nuk pyet nga temperaturat e ulëta.

Këngëtarja duket në super formë dhe shfaqet mjaft tërheqëse pavarësisht të ftohtit përjashta.

Fotot e saj janë pëlqyer dhe komentuar nga miqtë e këngëtares të cilët nuk kanë hezituar ta komplimentojnë si për guximin edhe për format.

View this post on Instagram

What do you mean "it's winter" ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7YQeG3FYiB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6yAaWWlWiO/