Home Tag "dy viktima"

E fundit/ Dy të vdekur dhe 88 të shëruar, në ulje numri i raste të reja

0
108 persona kanë rezultuar pozitiv gjatë 24 orëve të fundit pas testimeve të kryera në të gjithë vendin. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar gjithashtu se fatkeqësisht kanë ndërruar jetë dy persona një 62 vjeçar nga Kurbini dhe një 68 vjeçar nga Librazhdi me sëmundje bashkëshoqëruese. Ndërkaq në të dyja spitalet në vend situata paraqitet e […]