Home ShowBiz Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti e uron me pak fjalë!
Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti e uron me pak fjalë!
0

Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti e uron me pak fjalë!

0
0

Aktore, këngëtare, moderatore, balerinë, Klea Huta është një nga personazhet më të njohura dhe të dashura në showbizzin shqiptar.

E njohur për mënyrën e qartë të komunikimit me audiencën si dhe për bukurinë e saj, Klea ka arritur të mbledhë rreth vetës shumë ndjekës.

Ditën e sotme brunja simpatike feston ditëlindjen dhe partneri i saj kantautori Elgit Doda nuk kishte si t’ja shprehte më bukur dashurinë.

“Edhe 100 jet!”- shkruan Elgiti krahas fotos në gjysmëerrësirë, ku shihet Klea pa make up.

Kujtojmë se Klea Huta feston sot 26-vjetorin e lindjes.

2086714074913256643_278479042

Link: https://www.instagram.com/stories/elgitdoda/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz00KsxgD1q/