Home Tag "morena taraku"

Dikur një vajzë e vogël, por me ëndrra të mëdha, zbuloni kush është kjo vogëlushe

0
Morena Taraku, duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, pasi ka publikuar së fundmi në Instagram një foto nga fëmijëria. Këngëtarja që e vogël, duket mjaft tërheqëse, por mesa duket ka qënë edhe mjaft ambicioze. Në foton fëmijë, Morena shkruan: “Isha një vajzë e vogël me ëndrra të mëdha” Këngëtarja ka ruajtur tiparet […]

Morena Taraku surprizon me pamjen e re

0
Këngëtarja Morena Taraku ka ndryshuar totalisht pamje, duke u shndërruar në një biondinë. Nga një postim I fundit në Instagram këngëtarja shfaqet me flok ngjyrë platini dhe duhet pranuar se duket bukur. Megjithatë Morena duket ende e pavendosur lidhur me ngjyrën, pasi pyet fansat nëse është më mirë bionde apo brune. Ndjekësit e këngëtares e […]

Morena Taraku bën ndryshimin e papritur

0
Morena Taraku, nuk po gjen rehat me ngjyrën e flokëve. Pas ekstremit të ngjyrës jeshile, i është rikthyer sërish ngjyrës bionde. Përmes një video në Instastory, Taraku ka treguar ngjyrën e re të flokëve, duke hequr dorë nga flokët e errët. Morena prej disa muajsh është duke eksperimentuar me lookun e saj, duke na dëshmuar […]

Mbi komardare dhe pa sutjena, Morena Taraku çmend rrjetin

0
Vetëm pak ditë pasi publikoi këngën e saj më të re, këngëtarja Morena Taraku shihet se po shijon rrezet e diellit në ritmet e këngës “Swag”. E njohur për jetën luksoze, Morena nuk heziton që të publikojë foto dhe video nga përditshmëria dhe pamjet e fundit janë për tu pasur zili. Morena shfaqet mbi një […]

Se keni dëgjuar akoma?! Morena Taraku po bën namin me këngën “Swag”

0
Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Swag”. Kënga e stilit rap është pritur mjaft mirë nga publiku. Me këtë këngë Morena Taraku shfaqet në formë të shkëlqyer, ndërkohë që i këndon jetës luksoze dhe shpenzimeve marramendëse. Videoklipi është realizuar në një mënyrë […]

Morena Taraku zbulon se kur do të publikohet kënga e saj më e re

0
Këngëtarja Morena Taraku ka paralajamëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor. Në një postim të fundit në Instagram, Morena ka bërë të ditur edhe ditën se kur do të publikohet kënga e saj më e rë, ndërkohë që premton se do të jetë super hit. 26-vjeçarja ka publikuar një […]

Morena Taraku paralajmëron se do të rikthehet fuqishëm në muzikë

0
Këngëtarja Morena Taraku është vazhdimisht pjesë e mediave rozë për shkak të jetës së saj profesionale, por edhe për jetën private. E ndjekur nga shumë persona në rrjetet sociale, këngëtarja vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria, ndërkohë që së fundmi ka paralajmëruar se po punon për një këngë të re. 26-vjeçarja është shfaqur mjaft elegante me […]

Morena Taraku ekspozon të pasmet, por fansat kapin detajin e pazakontë

0
Këngëtarja Morena Taraku është vazhdimisht pjesë e mediave rozë për shkak të jetës së saj profesionale, por edhe për jetën private. E ndjekur nga shumë persona në rrjetet sociale, këngëtarja vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën. Së fundmi Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë një këngë të […]

Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni

0
Këngëtarja Morena Taraku është shpesh herë pjesë e mediave rozë. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze, ndërkohë që po korr sukses edhe në fushën e muzikës. Për sa i përket pamjes së saj fizike, Morena shfaqet kurdoherë në super formë dhe mjaft e kuruar. Së fundmi këngëtarja ka habitur fansat pasi ka bërë një […]

Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet

0
Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze dhe vazhdimisht publikon në rrjetet sociale foto me imazhe mbreslënëse. Këngëtarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton që përveç punës së saj, të shpërndajë dhe foto nga përditshmëria. Së fundmi Morena ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj, ku shihet se është […]