Home Tag "ndjekesit"

E thumbojnë për peshën, përgjigjia e Encës lë pa fjalë ndjekësit

0
Enca është një nga këngëtaret më të ndjekura në rrjete socale për shkak të jetës personale dhe profesionale. Këngëtarja së fundmi është ndeshur me mesazhe thumbuese nga ndjekësit të cilët ka vendosur ti bëjë publike. Njëri nga ndjekësit e ka pyetur: ‘Jemi në 2021 ka lloj-lloj mënyra për tu dobësuar se besoj pse rri akoma e […]

I thotë që nuk është për muzikë, Melisa i tregon ‘vendin’ ndjekësit

0
Ish-konkurrentja e Për’Puthen Melisa e ka marrë mjaft seriozisht debutimin në muzikë ku herë pas herë po sjell projekte të reja. Mirpo me sa duket jo të gjithë ndjekësit e preferojnë si këngëtare dhe njëri prej tyre ka vendosur t’ia shkruajë publikisht në koment. ‘Melisa e ke menduar ndonjëherë ta lesh muzikën si profesion sepse […]

E lodhur nga pyetjet mbi peshën, Fifi nuk përmbahet ndaj ndjekësve

0
Fifi së fundmi duket se është lodhur nga ndjekësit të cilët e pyesin për të njejtën gjë gjatë githë kohës. Këtë herë nuk bëhet fjalë për jetën e saj private por për peshën. Që në fillim të karrierës së saj Fifi është bullizuar shpesh për kilogramët e saj. Fifi e dashur dukesh se ke shtuar […]

Aksident i papritur, Don Xhoni alarmon ndjekësit me postimin e tij

0
Reperi i njohur Don Xhoni së fundmi në rrjete sociale ka ndarë një lajm aspak të këndshëm me ndjekësit. Ai kaa anulluar një nga koncertet e tij dhe shkak për një vendim të tillë është bërë një aksident në familje. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale artisti ka treguar arsyen pa u ndalur në detaje […]