Home Tag "piktura"

London stilon veshjet e mamit dhe babit, ja si e ka veshur Ledionin

0
Fëmijët kanë gjithmonë fantazi dhe këtë e shprehin përmes lapësave e ngjyrave duke bërë piktura të ndryshme, apo duke ngjyrosur forma e figura me kreativitetin e tyre. Por kur dëshiron që pikturat e tyre ti mbash gjithmonë me vete është e mundur dhe kështu ka bërë edhe Sara me Ledionin të cilët kanë vendosur që […]

Vajza e Ledinës një talent në pikturë, kjo është videoja më e këndshme familjare në prag festash

0
Këngëtarja Ledina Çelo, prej disa vitesh jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Ajo është shkëputur prej disa vitesh nga muzika dhe tashmë e shohim të përkushtuar totalisht në familjen e saj. Këngëtarja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku poston foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Këtë herë […]

Deputetët si shimpaze, piktura shitet me çmimin rekord

0
Piktura e famshme e Bansky-t e quajtur “Devolved Parliament” ka kapur një shifër rekord në një ankand në Londër. Në këtë pikturë artisti sjell dhomën e përfaqësues në Angli të pushtuar nga shimpazetë, një vepër e realizuar prej tij që në 2008. Piktura u shit për shifrën rekord të 12 milion dollarëve dhe është e […]

Çfarë mund të bësh me fëmijët në fundjavë?

0
Ajo jeton në Gjermani dhe miqtë më të mirë ka Erlisin dhe Perianën. Ledina Çelo nuk i kursen fotot nga momentet e këndshme me fëmijët dhe këtë të premte kanë vendosur të qëndrojnë në shtëpi. Mami Ledina ka organizuar një mjedis të këndshëm me dy dashuritë e jetës. Në një tavolinë janë ulur të tre […]