Home Tag "Publikohen pamjet"

Robert Berisha lëndohet gjatë provave të “Dance with me”. Publikohen pamjet

0
Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të diskutuar të momentit. Ai këtë sezon televiziv është një nga konkurrentët e  “Dance with me”. Bashkë me moderatoren Leila Kraja me të cilën është çift, ata po punojnë shumë për të marrë pikë të larta. Por mesa duket, Roberti është lënduar keq gjatë provave për kërcimin e rradhës. […]

Brenda shtëpisë gjigande të Jozefina Topallit. Publikohen pamjet

0
Jozefina Topalli ka bërë histori në politikën shqiptare, duke qenë e para grua që ka mbajtur edhe postin e Kryetares së Kuvendit. Topalli ishte dje e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku ka treguar pamjet e shtëpisë së saj të fëmijërisë, një shtëpi 200-vjeçare. Teksa tregonte ambientet e shtëpisë, ajo kujtonte me nostalgji momente nga […]

Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet

0
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet model të showbizzit shqiptar. Këto ditë ata ndodhen me pushime në një destinacion përrallor si Maldivet. Ka qenë Miriami e cila ka publikuar shumë foto nga arratisja e tyre, ku në sy bie shtëpia e tyre super luskoze në të cilën po qëndrojnë. Pamjet e mëposhtme flasin vetë, […]