Home Tag "rruge"

Bleona rrëzohet teksa pozonte pa recipeta në mes të Los Angeles, ja si reagon

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qerreti ka realizuar së fundmi një set fotogragrafik në të famshmen “Walk of Fame” në Hollyëood ku shfaqet pa recipeta, vetëm me një xhaketë dhe mbathje. Ajo shfaqet tejet joshëse teksa ecën nëpër rrugë, por në një moment fatkeqësisht humbet ekuilibrin dhe rrëzohet. “Plagosje në krye të detyrës. Ps: Po […]

Pamje të frikshme, merr flakë makina ku udhëtonte Ermali, Inva dhe disa emra të njohur

0
Një grup personash të njohur janë përfshirë në një aksident të rrezikshëm rrugor, por fatmirësisht pa lëndime. Aktori Ermal Mamaqi, këngëtarja Inva Mula, Mirela Sula, Hetem Ramadani dhe disa personazhe të tjerë ishin duke udhëtuar me një minibus në drejtim të Tropojës ndërsa mjeti është përfshirë nga flakët në ecje e sipër. Vetë Ermali ka […]

Bukuritë e Brazilit…

0
Nëse ka ndonjë destinacion që është i njohur për plazhet më të bukura, ai është Brazili. Rio De Janeiro është një nga vendet më të bukura të Brazilit por jo vetëm ai. Në artikullin e mëposhtëm do ju paraqesim mrekullitë e vendit të Brazilit dhe ju këshillojmë që të paktën një herë në jetë ta […]