Home Tag "sabian marsel"

Zbulohen synimet e Sabianit dhe Marselit

0
Janë një ndër dyshet më të pëlqyera dhe kjo nuk është rastësore, pasi publiku di mirë se çfarë pëlqen. Sabiani dhe Marseli kanë krijuar një repertor i cili na vendos shpesh në dilema. Cila është kënga e tyre më e bukur? Kjo pyetje nuk ka për të marrë asnjëherë përgjigje, pasi të gjitha janë hite […]

Pritje madhështore për Sabianin dhe Marselin në Hollandë!

0
Dyshja e pandarë e Sabianit dhe Marselit ka shkuar në Hollandë. Ata kanë koncert atje dhe janë pritur në një mënyrë madhështore. Organizatorët e eventit kanë dalë me limuzinë për t`i pritur artistët ashtu siç e meritojnë. Sigurisht që edhe akomodimi ka qenë në një hotel luksoz. Ata kanë pasur nevojën të qetësohen përpara koncertit […]

Këngët e Sabianit dhe Marselit dëgjohen edhe në Gjermani!

0
Sabiani dhe Marseli dallohen për hitet e tyre të shumta, që nuk njohin as kufinj. Tashmë edhe makinat në Gjermani buçasin nga hitet e dyshes së famshme. Hiti “Show Biz” është dëgjuar në rrugët e Gjermanisë dhe është realizuar një video nga ky moment. Sabiani dhe Marseli do të sjellin nesër këngën e tyre më […]

Sabiani dhe Marseli – Prekin 10 Milionët për të disatën herë

1.70K
Tashmë është provuar për të disatën herë që dyshja Sabian dhe Marsel korrin sukses. Superhiti ritmik “Nejen kallim”, sapo i kaloi 10 milionë klikimet. Ka vetëm pak muaj që është publikuar dhe ka fituar shumë popullaritet. Ka qënë muzika ritmike, teksti shumë i këndshëm, videoklipi plot gjallëri dhe pa dyshim dy artistët, që kanë çuar […]