Home ShowBiz Kaloni nga profili i Luanës, fotot e fundit kanë çmëndur rrjetin
Kaloni nga profili i Luanës, fotot e fundit  kanë çmëndur rrjetin
0

Kaloni nga profili i Luanës, fotot e fundit kanë çmëndur rrjetin

0
0

Luana Vjollca është një ndër femrat e cila na surprizon gjithmonë. Është duke shijuar suksesin e këngës “Yalla Habibi” por ndërkohë nuk ka pushuar asnjë sekond. Së fundmi ajo ka çmëndur rrjetin me disa foto shumë të veçanta.

Kemi parë shumë foto unike nga Luana por nuk paskemi parë fotot më të bukura të saj. E veshur më një fustan në ngjyrë jeshile të mbyllur, flokët e lëshuara, make up-i shumë i veçantë dhe i lehtë, Luana thjesht shkëlqen edhe njëhërë më shumë.

 

Mos i humbisni këto foto:

View this post on Instagram

This world is a jungle!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0YfIkDHEq4/

Link: https://www.instagram.com/p/B0ZBWMAn5_T/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0WIukUHMni/