Home Lifestyle Bikini dhe shapkat e Norës kushtojnë sa qimet e kokës, ja çfarë marke janë
Bikini dhe shapkat e Norës kushtojnë sa qimet e kokës, ja çfarë marke janë
0

Bikini dhe shapkat e Norës kushtojnë sa qimet e kokës, ja çfarë marke janë

0
0

Këngëtaren Nora Istrefi e pamë në plazh disa ditë më parë nën shoqërinë e së bijës, vogëlushes Renee.

Ajo u shfaq në super formë, ndërsa e pamë të pozonte me një palë bikini ngjyrë çiklamin, të cilat e tregonin mjaft joshëse.

Vetëm bikini i saj i markës Alessandra Rich ka kushtuar plot 195 euro, por nuk mbaron këtu.

Më shumë nga të gjitha kanë kushtuar shapkat Givenchy të cilat i gjen në çmimin e 575 eurove.

Kështu në total veshja për plazh e Norës vetëm me bikini dhe shapka ka kushtuar 770 euro.

Kjo nuk është hera e parë që Nora zgjedh firma të njohura për veshjen e saj.

Edhe herë të tjera e kemi parë të veshur shumë bukur, me marka të shtrenjta dhe gjithmonë në formë perfekte.

Link: https://www.instagram.com/p/CCiieuYgKB5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/