Home Aktualitet Arti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore
Arti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore
0

Arti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore

0
0

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Bogujevci është ndarë nga jetë.

Lajmin e ka konfirmuar djali i tij përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Ju njoftojmë gjithë familjes dhe miqësisë se sot me 13 maj ndërroi jetë më i shtrenjti ynë.

Kaluam shumë sfida bashkë. Babë pusho në paqe me tingujt e muzikës tënde që kurrë s’do të shuhen”, shkroi ai duke shtuar se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë më kohë.

Artistë të tillë mbeten gjithmonë mes nesh duke u kujtuar për vlerën  e shtuar që i lanë vendit dhe artit.

Linku: https://www.facebook.com/rigon.bogujevci

Burimi i fotos: https://www.facebook.com/rigon.bogujevci